Wygraj wyjazd na zimowisko! - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 27 listopada
reklama

Wygraj wyjazd na zimowisko!

0

Redakcja „Tygodnika Nadwiślańskiego” wspólnie z Barbarą Urbaniak, kierownik Świetlicy Środowiskowej – Socjoterapeutycznej przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Serbinowie w Tarnobrzegu, zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest tygodniowy wyjazd na zimowisko w Zakopanem o wartości 1250 zł.

Ferie tuż tuż, czas więc pomyśleć o zimowym wypoczynku dla naszych pociech! A nic tak dobrze się nie sprawdzi, jak wyjazd z rówieśnikami do iście magicznej krainy położonej u stóp najwyższych polskich gór. Kto by o takim nie marzył! Teraz to marzenie może spełnić każdy uczeń szkoły podstawowej w Tarnobrzegu, który weźmie udział w naszym konkursie.

Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej na temat „Zima moimi oczami”. Liczymy na dzieła pełne dziecięcej kreatywności, uśmiechu i fantazji.

Autor pracy, którą wybierze jury, spędzi fantastyczny, pełen atrakcji tydzień w Zakopanem – od 23 do 29 stycznia 2023 r. Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca czekają zestawy upominków. Zdjęcia zwycięskich prac zostaną opublikowane w naszym czasopiśmie oraz na portalu tyna.info.pl.

Prace można przesłać lub dostarczyć osobiście do redakcji „Tygodnika Nadwiślańskiego”, ul. 1 Maja 4a, 39-400 Tarnobrzeg. Należy do nich dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na tyna.info.pl jako załącznik do informacji o konkursie. Na naszej stronie znajdziecie też regulamin zabawy.

Na prace konkursowe czekamy do 15 grudnia 2022 r.

Nazwiska zwycięzców podamy w świątecznym wydaniu „TN”, 22 grudnia. Tego dnia poinformujemy też o rozstrzygnięciu konkursu na naszym portalu.

Regulamin

Zgoda dla rodziców – Zima moimi oczami

 

Zostaw odpowiedź