Wypadek na DK9 w Nowej Dębie. Ranny motocyklista [zdjęcia]

0
Showing 1 of 3

21-letni motocyklista trafił do szpitala po tym jak zderzył się z osobowym mercedesem. Do wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Do tego zdarzenia doszło w czwartek po godz. 15, na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie, na skrzyżowaniu ulic Bieszczadzkiej i Niżańskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, jadąc osobowym mercedesem, wyjechał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który jechał krajową “9” od Rzeszowa i doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zderzenia, motocyklista spadł na maskę samochodu, a następnie na jezdnię. Ranny 21-latek został przewieziony do szpitala.  Badanie wykazało trzeźwość kierowców.

Zobacz także:
– #GaszynChallenge. Starostwo powiatowe w Tarnobrzegu wykonało zadanie!
– Ostatni sondaż! Kto wygra wybory?
– Wpadł złodziej jednośladów. Może ktoś rozpozna swój rower?

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny pojazdów uczestniczących w zdarzeniu, wykonali dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Postępowanie przygotowawcze prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

Wypadek na DK9 w Nowej Dębie – 3 zdjęcia

Fot. KMP Tarnobrzeg

Showing 1 of 3
Share.

Leave A Reply