Wypadek na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

Wypadek na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie [zdjęcia]

2
1 z 4

Na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie po godz. 10 samochód osobowy wjechał w okolicach wiaduktu do rowu. Na miejscu pracują służby, ruch odbywa się wahadłowo. 

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 22-letni kierowca osobowego BMW, jadąc z miejscowości Nowa Dęba w kierunku Majdanu Królewskiego, z niewiadomych przyczyn zjechał samochodem na pobocze i wpadł do rowu – mówi „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” podinsp. Beata Jędrzejewska – Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Kierowca był trzeźwy, podróżował sam. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach funkcjonariusze ustalili, że 22-latek ma zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami od jesieni ubiegłego roku.

W miejscu zdarzenia pracuje Zespół Ratownictwa Medycznego, zastępy straży pożarnej oraz policja. Funkcjonariusze apelują do kierowców o ostrożną jazdę. Fot. PSP Tarnobrzeg.

Wypadek w Nowej Dębie – zdjęcia

1 z 4

2 komentarze

  1. Świeć Panie nad jego duszą na

    BMW i wszystko jasne. Dzieci nie powinny zasiadać za kierownicą. Następny kandydat do „krainy wiecznej szczęśliwości”. Funkcjonariusze apelują do kierowców o ostrożną jazdę.
    Apele nie skutkują. Tylko wysokie kary finansowe i konfiskata samochodu może być skuteczna
    Amen

Zostaw odpowiedź