reklama
Wypadek na przejeździe kolejowym w Tarnobrzegu [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Wypadek na przejeździe kolejowym w Tarnobrzegu [zdjęcia]

4
1 z 23

Trwa walka o życie jednej z ofiar wypadku, który wydarzył się we wtorek, 12 kwietnia, na przejeździe kolejowym na ul. J. Bema, na trasie Tarnobrzeg (Sobów) – Furmany. Osobowe auto, którym jechało dwóch młodych ludzi, zderzyło się tu z szynowym pojazdem technicznym. Jeden z mężczyzn został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Po zderzeniu odrzucony siłą rozpędu rozbity samochód marki Seat Leon wpadł do rowu i dachował. Ranni zostali obaj znajdujący się w nim młodzi ludzie. Jeden został odwieziony do szpitala, drugi był poddawany reanimacji. Na miejsce wezwano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał już pasażera do szpitala w Rzeszowie. Jego stan określany jest jako krytyczny. Na miejscu zdarzenia pracują służby. Droga jest zablokowana. Wstrzymany jest także ruch pociągów.

Do szpitala w Rzeszowie został przetransportowany dziewiętnastoletni pasażer auta. Dwudziestosiedmioletni kierowca został natomiast przewieziony do Tarnobrzega. Utrudnienia w tym miejscu potrwają co najmniej do godziny 21.30 – mówi oficer prasowy tarnobrzeskiej komendy policji Beata Jędrzejewska-Wrona. – Policjanci ustalili, że pięćdziesięcioczteroletni maszynista był trzeźwy. Na miejscy trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. 

Wypadek na przejeździe kolejowym w Tarnobrzegu – 24 zdjęcia

1 z 23

4 komentarze

  1. Tym razem nie BMW. Zastanawiam się, jak można doprowadzić do takiego wypadku, kiedy przejrzystość powietrza jest znakomita, drzewa terenu nie zasłaniają?

  2. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

  3. Piotr Kraśko na

    To najbardziej widoczny przejazd kolejowy w promieniu co najmniej 100 km. Jak tam można wjechać pod pojazd?!

    • a jak mozna jezdzic przez 5 lat bez parwa jazdy ?jak widac prawo w tym kraju niektorych nie obowiazuje p[rawo gdzie byla policja?