reklama
Wypadek na skrzyżowaniu. 33-latek szpitalu - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 13 sierpnia
reklama

Wypadek na skrzyżowaniu. 33-latek szpitalu

0

33-letni mieszkaniec Rzeszowa ucierpiał w wypadku, do jakiego doszło w Stalowej Woli na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą 11-go Listopada, gdzie zderzyły się dwie skody fabia. Ranny mężczyzna trafił do stalowowolskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 10 w Stalowej Woli. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, 63-letnia mieszkanka powiatu stalowowolskiego kierująca skodą fabia nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 33-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który poruszał się również skodą fabia. W wyniku zderzenia samochodów ucierpiał 33-letni mężczyzna, który został przewieziony do stalowowolskiego szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i kierowali ruchem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Źródło: Policja Stalowa Wola

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.