Zderzenie auta z motocyklem na ulicy Sikorskiego w Tarnobrzegu. Motocyklistę zabrała karetka [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Zderzenie auta z motocyklem na ulicy Sikorskiego w Tarnobrzegu. Motocyklistę zabrała karetka [zdjęcia]

2
1 z 15

Około godziny 16 na ulicy Sikorskiego w Tarnobrzegu doszło do wypadku, w którym poszkodowany został motocyklista. 

Do wypadku doszło na ulicy Sikorskiego, przy przejściu dla pieszych zlokalizowanym około 200 metrów od od skrzyżowania z ulicami Zwierzyniecką i Sikorskiego, nieopodal stacji paliw. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

Z nieoficjalnych informacji, uzyskanych na miejscu zdarzenia wynika, że motocykl uderzył w jadące przed nim auto, gdy to gwałtownie zahamowało. Motocyklista przewrócił się na jezdnię, rozbijając swój pojazd. Mężczyznę przewieziono karetkę do szpitala, na badania. Nie uskarżał się jednak na żadne poważne dolegliwości. Niebawem więcej informacji. Poniżej znajdziecie zdjęcia z miejsca zdarzenia. 

Wypadek na ulicy Sikorskiego w Tarnobrzegu – 15 zdjęć:

wypadek sikorskiego tarnobrzeg

1 z 15
Udostępnij

2 komentarze

  1. wieśniak ze wsi Tbg na

    cytot: Z nieoficjalnych informacji, uzyskanych na miejscu zdarzenia wynika, że motocykl uderzył w jadące przed nim auto, gdy to gwałtownie zahamowało.

    jo jade swojo furmanko we wsi, to ino na pirszym biegu coby moja kobyła, bez systemu ABS skuńcyła chyżo jazde jak trza zahamować. A łun ten na motorze musi, że chyżo jechoł. I jesce pewni za blisko.

  2. wieśniak ze wsi Tbg na

    Ludzieeee…we wsi wypadek. Chodźta chodźta popatrzyta. Ino wypadek a Już pełno gapiów.