Wypadek przy wycince drzew – mężczyzna nie żyje

0

W ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala mężczyzna, który w trakcie wycinki drzew został uderzony konarem. Wycinka odbywała się w okolicach miejsca wypadku sprzed tygodnia, w którym śmierć poniósł kierowca chevroleta. Pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Wczoraj przed godz. 13, dyżurny komendy został powiadomiony o wypadku w trakcie wycinki drzew, na trasie Cholewiana Góra – Nowy Nart. Drzewa rosnące w pasie drogowym pomiędzy tymi miejscowościami, miały być wycięte, ponieważ zagrażały bezpieczeństwu kierowcom podróżującym tym odcinkiem drogi. Jak ustalono, czterech pracowników ścinało dęba rosnącego na poboczu. Z uwagi na silny wiatr, drzewo zmieniło kierunek upadku. Jeden z konarów spadł na 50-letniego mieszkańca Cholewianej Góry. Mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Tydzień wcześniej na tej drodze doszło do wypadku, w którym zginął kierowca przygnieciony drzewem. O tym informowaliśmy tutaj:

Zabójcza wichura. Drzewo spadło na samochód. Jedna osoba nie żyje

Share.

Comments are closed.