reklama
Wypożyczalnia PANEK CarSharing świętuje urodziny i obniża ceny o 20% - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Wypożyczalnia PANEK CarSharing świętuje urodziny i obniża ceny o 20%

0

PANEK CarSharing to największy operator CarSharingu w Polsce, teraz z usługi PANEK skorzystać może nawet 15 000 000 osób. Samochody pojawiają się już w 150 miastach, a każda nowo zarejestrowana w systemie osoba otrzymuje darmowe środki na przejazdy.

CarSharingiem można podróżować na krótkich dystansach, ale i pojechać w trasę. Użytkownik może zostawić auto praktycznie w każdym większym mieście, ponieważ stref jest już 150.

Z okazji 20-lecia istnienia PANEK S.A w dniu jubileuszu, 26 września firma obniży ceny swojej flagowej usługi- PANEK CarSharing.  Jest to największa promocja w historii marki. Wszystko będzie tańsze o 20%.
Poza ceną za minutę i kilometr promocja dotyczyć będzie też pakietów dobowych, tygodniowych i miesięcznych. Obniżka obejmie również „rozszerzoną ochronę”, która zabezpiecza przed szkodami oraz przedpłaty. Promocja Panka to oferta będzie dotyczyć wszystkich osób, które w dniu 26.09.2020 skorzystają z usługi. Jest to też promocja dla sprytnych, ponieważ zarówno pakiety jak i opcję ochrony przed uszkodzeniami można przedłużać, dobra cena może więc trwać w nieskończoność. Według nowego cennika minutowo/kilometrowego, koszt przejechania średniej trasy w mieście wyniesie ok 15 zł (10 km, 20 minut).
PANEK ma już ponad 150 stref wynajmu w całym kraju, teraz czas na zwiększenie liczby
samochodów. Na początek Warszawa, tutaj właśnie kończą się odbiory kolejnej partii
Fiatów 500 z podkładkami dla dzieci, po nich przyjdzie czas na inne modele, odbiory będą
trwać aż do końca roku. Kolejny na mapie zmian będzie Poznań, tam także pojawią się
nowe samochody i zaktualizowane strefy wynajmu.
PANEK CarSharing ma już ponad 50% rynku usług CarSharingowych w Polsce,
zakomunikował również, że szykuje się do przejęcia udziałów innej firmy związanej z
rynkiem współdzielonej mobilności. W tej chwili sama flota największego carsharingu w kraju opiewa na wartość około 200 000 000 zł a samochodów z dnia na dzień jest coraz + 36 więcej.
Artykuł sponsorowany

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.