Wystartowały Wirtualne Dni Otwarte tarnobrzeskiej uczelni - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Wystartowały Wirtualne Dni Otwarte tarnobrzeskiej uczelni

0

Wybór drogi życiowej i odwieczne pytanie „Co po maturze?” niejednemu maturzyście spędza sen z głowy. Aby im pomóc tarnobrzeski PUZ organizuje w dniach 8-12 marca Wirtualne Dni Otwarte – wygodne, dostępne z każdego niemal miejsca i gotowe na przyjęcie ogromnej rzeszy maturzystów. Wystarczy jedynie dostęp do internetu i przeglądarka oraz odrobina wolnego czasu.

– Każdy znajdzie coś dla siebie, a na maturzystów czekają między innymi sesje Q&A w formie wideoczatów podczas, których na pytania związane ze studiami w Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu odpowiedzą prorektorzy, dziekani i wykładowcy uczelni, a także studenci i pracownicy administracji. Ponadto zapraszamy do oglądania mini wykładów i uczestnictwa w dyskusjach na przedstawianie na tych spotkaniach tematy – informuje Marcin Jarosz z Państwowej Uczelni Zawodowej im. Profesora Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu.

Zobacz także:
– Zdenerwowany 28-latek w Tarnobrzegu niszczył stację benzynową, lecz nie pamiętał dlaczego

Szczegółowy i bogaty plan Wirtualnych Dni Otwartych jest dostępny na www.puz.tarnobrzeg.pl. Prezentujemy go tez poniżej.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.