reklama
Z Tarnobrzega na podbój polskich gór [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Z Tarnobrzega na podbój polskich gór [zdjęcia]

0
1 z 8

Fantastyczną przygodę przeżyły dzieci uczęszczające do świetlicy środowiskowej prowadzonej przez Stowarzyszenie Kobiety Wobec Przemocy Alkoholowej w Rodzinie w Tarnobrzegu. 41-osobowa grupa podopiecznych stowarzyszenia pojechała na tygodniową kolonię letnią w Tatry. Organizowanie letniego wypoczynku dzieciom uczęszczającym do świetlicy to już tradycja. Tegoroczna kolonia była już piętnastą z kolei tego typu akcją.

– Dzięki wsparciu prezydenta miasta, pana Dariusza Bożka, który nigdy nie odmawia pomocy dzieciom, program tegorocznej kolonii był bardzo bogaty w atrakcje i, jak twierdzi kolonistka Agnieszka, uczestniczka wielu podobnych wyjazdów, „nudy nie było i szkoda, że tak krótko” – mówi Barbara Urbaniak, kierowniczka kolonii.

Faktycznie, kolonia dzieci z Tarnobrzega to jedno wielkie pasmo nieustających atrakcji i aż trudno uwierzyć, że tak obszerny program udało się zmieścić w ciągu 7 dni. Co w nim się znalazło? O tym można dowiedzieć się w bieżącym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

1 z 8

Zostaw odpowiedź