Zabawkowe kombajny i traktory dla dzieci - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Zabawkowe kombajny i traktory dla dzieci

1

W sklepach z zabawkami jest mnóstwo samochodzików różnego rodzaju. Chłopcy lubią bawić się zabawkowymi samochodami, a tematyka wsi i pracy fizycznej z wykorzystaniem pojazdów faktycznie używanych w polu pobudzają wyobraźnię. W momencie, gdy zbliża się okoliczność związana z dawaniem prezentów, na przykład dzień dziecka prezent w postaci traktora zabawki lub kombajnu może być niezastąpiony. Idealnie odwzorowane prawdziwe pojazdy z zachowaniem określonej skali i z możliwością zdalnego sterowania to marzenie niejednego dziecka..

Ciągnik John Deere taki jak w rzeczywistości

Ciągnik John Deere 7290R na bliźniakach to model kolekcjonerski, ale z możliwością zdalnego sterowania poprzez moduł Bluetooth. Kupując tego typu produkt, warto mieć na uwadze, że zabawka odwzorowuje autentyczny pojazd z ogromną dokładnością. John Deere to firma oferująca w rzeczywistości sprzęt rolniczy, a ciągnik 7290R wykorzystywany jest podczas prawdziwych prac w polu. Reflektory w masce, w kabinie, działające kierunkowskazy oraz migające światła robią wrażenie, a światło emitowane z wymienionych elementów zabawki rzetelnie odzwierciedla prawdziwe lampy ciągnika. Traktor John Deere sprawia, że dzieci czują się jak operatorzy ciągnika. Możliwość wykonywania pojazdem wielu manewrów jest możliwa zarówno z poziomu modułu sterującego, jak i aplikacji na telefon. Firma Siku Control zadbała w tym wypadku o dokładne odwzorowanie każdego detalu w skali 1:32. Ciągnik to świetny pomysł na prezent. Traktor zabawka John Deere 720R to wejście w świat prac rolniczych z zachowaniem realizmu.

Dołączane maszyny do traktorów zabawek urozmaicają zabawę.

Traktory zabawki z maszynami powodują, że zabawa jest jeszcze bardziej realistyczna. Dla przykładu metalowy model prasy John Deere 569 Premium z zachowaniem skali 1:32 nie tylko dostarcza wrażeń podczas zabawy, ale też zachwyca każdego kolekcjonera modeli. Maszyny dołączane to traktorów zabawek różnią się typem. Podobnie jak w prawdziwej pracy na wsi zakupić można prasy zwijające lub na przykład pługi wirnikowe. Maszyny są kompatybilne z zabawkowymi traktorami. Dostępne są także komplety takie jak na przykład Lanz Bulldog, czyli ciągnik z beczkowozem. Ogromna ilość detali sprawia, że dziecko ma wrażenie przebywania na wsi. Doznania płynące z zabawy potrafią wciągnąć nawet dorosłych.

Zabawkowe kombajny robią niemałe wrażenie

Kombajn Claas Lexion 480 Bruder to zabawka wykonana ze sztucznego tworzywa. Gdyby ktoś zastanawiał się, czy zabawka jest dobrym pomysłem na prezent, powinien zobaczyć poziom odwzorowania detali. Pojazd równie dobrze może posłużyć jako kolekcjonerski model. Kombajn Bruder pozwala dziecku wczuć się w bycie rolnikiem, a wysoka jakość produktu pobudza wyobraźnię. Po dłuższym czasie zabawy w pokoju świat wsi fascynuje do tego stopnia, że dzieci chcą wyjść na dwór.

Świat zabawek w postaci modeli fascynuje nie tylko dzieci, które chcą się bawić. Modele pojazdów rolniczych, które mogą być zabawkami, zapewniają doskonałą zabawę każdemu. Półka kolekcjonera, na której znajduje się traktor zabawka John Deere, może być powodem do dumy. Nowoczesne rozwiązania związane z modułami sterującymi do pojazdów pozwalają bawić się w prawdziwe gospodarstwo rolne. Nawet moduły sterujące w tego typu produktach stylizowane są na kokpit ciągnika. Niepowtarzalny klimat, jaki wprowadza zabawa modelami rolniczymi, sprawia, że może porwać ona nawet dorosłych. Kombajny Bruder, traktory zabawkowe John Deere, maszyny rolnicze różnego typu i mnóstwo akcesoriów to źródło przyjemności i zachwytu nad szczegółowością detali.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

1 komentarz

  1. Ostatnio siostrzeńcowi sprezentowałam Małego Konstruktora – fred & betty do samodzielnego złożenia. W zestawie jest traktor i prasa do siana, ale można też dokupić inne maszyny, które można bez problemu doczepić.