Zakończono akcję poszukiwawczą Dominika Kaczora.

1

Zakończyły się trwające od kilku dni poszukiwania 23- letniego Dominika Kaczora – piłkarza Klimontowianki Klimontów.

Kilka dni temu w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął bramkarz Klimontowianki Klimontów, Dominik Kaczor. Świętokrzyski klub nagłośnił akcję poszukiwawczą. 23–letni piłkarz był widziany po raz ostatni w sobotę na terenie Holandii.

Tak pisaliśmy o Dominiku w godzinach porannych kiedy mieliśmy nadzieję, że zaginiony odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety kilka godzin później dotarła do nas smutna informacja. 

Nie ma słów które to opiszą, nie ma łez które okażą Nasz ból. Akcja poszukiwawcza Naszego przyjaciela została zakończona. Dziś o godzinie 12.30 w De Schatberg w Sevenum, znaleziono zwłoki Dominika. O wszelkich informacjach będziemy Państwa informować  – czytamy na Fanpage’u Klimontowianki PBI Klimontów.

CZYTAJ TAKŻE:
Pomóż sprowadzić ciało Dominika Kaczora do Polski

Jesteśmy wstrząśnięci. Trudno się z tym pogodzić. To ogromna strata. Młody, wspaniały człowiek – mówił łamiącym się głosem Piotr Ziomek, kierownik drużyny Klimontowianki.
– Brakuje słów, żeby wyrazić to, co czujemy. Życie było przed nim…

Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. 

Share.

1 komentarz

  1. Byłeś za młody, aby umrzeć. Miałeś przed sobą całe życie. Choć rodziny nie znam to bardzo jej współczuję. Życie niestety niesie ze sobą takie smutne niespodzianki.Spoczywaj w pokoju