reklama
Zarząd Pogoni Staszów rozważa podanie się do dymisji, a główny sponsor wycofanie wsparcia. Powodem słowa radnego - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Zarząd Pogoni Staszów rozważa podanie się do dymisji, a główny sponsor wycofanie wsparcia. Powodem słowa radnego

0

Wczoraj w mediach społecznościowych zarząd klubu Pogoń Staszów wydał komunikat, w którym poinformował, że rozważa podanie się do dymisji. Jako powód podaje słowa radnego Zdzisława Brzyszcza podczas sesji Rady Miasta w Staszowie.

„W związku z dzisiejszym wystąpieniem Pana Radnego Zdzisława Brzyszcza podczas sesji Rady Miasta w Staszowie, informujemy, iż zarząd rozważa poddanie się do dymisji, a główny sponsor zaprzestania finansowania klubu. Nie możemy dopuścić ażeby dobre imię członków zarządu było szkalowane za przestrzeganie uchwalonych regulaminów wewnętrznych Klubu oraz wytycznych ŚZPN w zakresie organizacji meczy piłki nożnej” – czytamy na fanpage Pogoni Staszów na Facebooku.

„Dotychczasowa współpraca z miastem Staszów układała się wzorowo za co dziękujemy. Niemniej jednak nie możemy dalej tolerować zachowania Pana Radnego Zdzisława Brzyszcza, który personalnie atakuje zarówno członków zarządu, zawodników oraz sztab szkoleniowy” – dodaje zarząd klubu ze Staszowa.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.