Zarządu PO w Tarnobrzegu: zarzuty naczelnik Jolanty Kociuby są bezpodstawne

2

Zarząd Platformy Obywatelskiejw w Tarnobrzegu wydał oświadczenie, w którym odniósł się do informacji na temat roli radnego Dariusza Kołka w sprawie związenej z zatrzymaniem prezydenta miasta.

Oto jego treść:

„W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia medialne, w których osoba radnego i członka PO Dariusza Kołka a zarazem dobre imię Platformy Obywatelskiej RP w Tarnobrzegu są w sposób nieuprawniony szkalowane.

Na posiedzeniu Zarządu PO w dniu 28 lutego 2018 r. radny Dariusz Kołek
był obecny i złożył obszerne wyjaśnienia.

Wedle oświadczeń radnego Dariusza Kołka zarzuty wysuwane wobec niego przez Panią Naczelnik Jolantę Kociubę są bezpodstawne ponieważ nie był jedyną osobą odwiedzającą gabinet prezydenta w tym dniu.

Potwierdził ponadto, że jest wyłącznie jednym z wielu świadków w toczącym się postępowaniu wobec Grzegorza K.

Dlatego w trosce o interes i dobre imię Platformy Obywatelskiej w Tarnobrzegu na mocy § 10 pkt 1 i 2 Statutu PO RP radny Dariusz Kołek złożył już wcześniej do władz Podkarpackiego Regionu PO wniosek o zawieszenie jego członkostwa w Platformie Obywatelskiej do czasu wyjaśnienia sprawy.”

Podziel się:

2 komentarze

  1. Słowo zarzut jest tu “z palca”, naczelnik powiedziała tylko kto był u prezydenta, manipulacja proszę państwa, a poza tym jeśli czegoś nie zrobiłem/łam to otwarcie mówię że tego nie zrobiłem/łam, pan przedsiębiorca-radny (stanowisko CBA) nie wie jak powiedzieć że wręczał ale żeby wyglądało że niekoniecznie :D, partia też ma z tym problem i próbuje zastraszyć obywateli (w obronie swojego dobrego imienia) aby nie powielali informacji medialnych… Nie da się nie myśleć drodzy państwo.

  2. Nie był jedyną osobą odwiedzającą, ale jedynym przedsiębiorcą. To nie żadne zarzuty tylko stwierdzenie faktu. Odpierając ataki na siebie bezpodstawnie atakuje innych .