Zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu

1

W miniony weekend niżańscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Obaj za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Do zatrzymania pierwszego z nich doszło w piątek o godzinie 16 w Kopkach, na ul. Kwiecińskiego. Kierujący pojazdem marki Toyota miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Kopek stracił prawo jazdy, a pojazd został odholowany na policyjny parking.

Drugi kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej w Krzeszowie, na ul. Tarnogrodzkiej. Mieszkaniec Ulanowa, kierujący bmw miał 1,68 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo policjanci przesłali do funduszu gwarancyjnego informację, że kierowca nie posiadał ubezpieczenia OC.

Źródło policja.

Podziel się:

1 komentarz

  1. ubolewam nad tym że to wciąż duży problem na polskich drogach. nie rozumiem mentalności tych cwaniaków po głębszym…wsytd! piłeś nie jedź. Dobrze, że ich złapali, oby tylko była to nauczka na przyszłość! A cała reszta trzezwych kierowców niech yanosika odpala bo coś ostatnio wiecej tych policjantów wszędzie………..