reklama
Zatrzymany pijany 19-latek, pasażer miał narkotyki - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Zatrzymany pijany 19-latek, pasażer miał narkotyki

0

1,5 promila alkoholu w organizmie miał 19-latek kierujący renaultem, którego zatrzymali policjanci w Krzeszowie. Mężczyzna jechał ze swoim znajomym, który też był nietrzeźwy. Dodatkowo 20-latek w kieszeni spodni i pod bielizną miał schowane narkotyki. Obaj zostali zatrzymani.

W sobotę około północy, rudniccy policjanci zauważyli niepewnie poruszający się po ulicy pojazd. Wszystko wskazywało, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali renaulta na ul. Zielonej. Od kierowcy było czuć alkohol. Policjanci wylegitymowali mężczyznę i zbadali stan jego trzeźwości.19-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Zobacz także:
– Wjechał o poranku w barierki. Był kompletnie pijany!
– Tragedia na drodze, nie żyje kierowca dostawczego busa

– Efekty prac nad jeziorem coraz bardziej widoczne! [wideo][zdjęcia]

Tyle samo alkoholu w organizmie miał jego 20-letni kolega. Mężczyzna w trakcie kontroli drogowej zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci podejrzewali, że może on mieć coś do ukrycia i sprawdzili, czy  nie posiadają narkotyków. Pasażer w kieszeni spodni i pod bielizną miał dwa woreczki ze sproszkowaną substancją.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a pojazd odholowany na parking policyjny. Zabezpieczona substancja zostanie poddana szczegółowym badaniom laboratoryjnym.

Źródło: KPP Nisko

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.