Zatrzymany z narkotykami - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Zatrzymany z narkotykami

0

Policjanci wydziału kryminalnego z opatowskiej komendy, działając wspólnie funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Ożarowie, w środowe popołudnie zatrzymali 39-latka, podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Opatowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, od pewnego czasu podejrzewali 39-latka z Ożarowa, że może mieć on związek z narkotykowym procederem. W środowe popołudnie mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy. W jego odzieży policjanci znaleźli zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Podczas sprawdzenia pojazdu, którym się poruszał, funkcjonariusze w bagażniku ujawnili jeszcze worek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Idąc dalej tym tropem, w należącym do mężczyzny garażu mundurowi znaleźli kolejny foliowy pakunek, w którym znajdowało się susz roślinny.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Kolizja na skrzyżowaniu ulic Dekutowskiego i Targowej [zdjęcia]
– Czołowe zderzenie w Gorzycach. Cztery osoby ranne, w tym 3-letnie dziecko. Droga całkowicie zablokowana!
– Śmierć w bloku na ul. Wyspiańskiego w Tarnobrzegu [zdjęcia] [wideo]

Łącznie zabezpieczone zostało 85 gramów suszu roślinnego, który po wstępnym sprawdzeniu zidentyfikowany został jako marihuana. Za posiadanie środków odurzających może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Opatów

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.