Zawalczą o plac zabaw. Możemy im pomóc [wideo]

0

Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślęzakach nagrali teledysk, którym powalczą w konkursie Podwórko Talentów Nivea. O tym, czy uda im się wywalczyć wymarzony plac zabaw przy szkole, zdecydują głosy internautów.

W stworzeniu piosenki i nagraniu teledysku, uczniom ze Ślęzaków nie przeszkodziła nawet pandemia koronawirusa.

– Praca nad teledyskiem trwała w czasie, gdy uczniowie z powodu epidemii koronawirusa już uczyli się zdalnie. Prowadzona więc była przede wszystkim dzięki łączności internetowej. Do pracy zaangażował się zespół muzyczny ze szkoły. Uczniów wspomagali nauczyciele. Wspólnie wymyślili melodię do tekstu pochodzącego od organizatorów konkursu  – mówi Agata Stawiarska, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślęzakach.

Zobacz także:
– Dariusz Bożek o podwyżkach cen za śmieci na żywo! [wideo]
– Trwa KONKURS na Dzień Dziecka ‘’Uśmiech Dziecka”

– Prezydent Andrzej Duda w Staszowie [zdjęcia]

Gotowy teledysk wysłano do organizatorów konkursu. Praca uczniów z gminy Baranów Sandomierski spodobała się i została zakwalifikowana do fazy finałowej – głosowania internautów. Konkurencja jest duża, bowiem o 250 tys. zł na stworzenie wyjątkowego placu zabaw walczy 150 szkół z terenu całej Polski (z samego Podkarpacia rywalizuje 16 placówek).

– Możecie pomóc nam głosując na naszą szkołę – proszą uczniowie i nauczyciele ze Ślęzaków. I podpowiadają jak to zrobić:

1. Wejdź na stronę https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/35-baranow-sandomierski?fbclid=IwAR1jokNUrubHwi_DKDH4xQOmQg-sIEwdNGM34ypO3WhxaV7cXgVowWF9xpQ

przy nazwie miejscowości Ślęzaki kliknij „GŁOSUJ”.

2. Żeby głosować musisz być zalogowany, strona automatycznie przekieruje cię na logowanie i rejestrację. Jeśli głosujesz po raz pierwszy, należy się zarejestrować.

3. Głosować można raz dziennie z jednego adresu mailowego, więc prosimy o codzienne logowanie i głosowanie na naszą miejscowość. Głosowanie trwa do 24.06.2020

– Mamy szansę na nowy plac zabaw dla naszych uczniów – zachęca dyrektor Agata Stawiarska.

Teledysk nagrany przez dzieci i młodzież ze Ślęzaków można znaleźć pod tym adresem: 

Fot. Zespół Szkolno  – Przedszkolny w Ślęzakach – Teledysk.

 

Share.

Comments are closed.