Zdarzenie trzech samochodów w Stalowej Woli - Tygodnik Nadwiślański
środa, 30 listopada
reklama

Zdarzenie trzech samochodów w Stalowej Woli

1

Na ulicy Energetyków w Stalowej Woli zderzyły się tam trzy samochody. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło o godz. 12.30 na ulicy Energetyków w ciągu drogi krajowej nr 77 relacji Stalowa Wola – Nisko. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 28-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego jadący volkswagenem najechał na tył bmw, którym jechała 26-letnia mieszkanka Niska. Samochód bmw uderzył jeszcze w stojącego przed nim opla, którym jechał 30-letni mężczyzna.

W wyniku zderzenia pojazdów ranna została kierująca bmw, którą przewieziono do stalowowolskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierujących pojazdami wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali szkic i dokumentację fotograficzną. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności zdarzenia pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Źródło: Policja Stalowa Wola

Jeden komentarz