Zderzenie czterech samochodów. Dwie osoby ranne

0

Stalowowolscy policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym zderzyły się cztery samochody. Ranne zostały dwie osoby, które trafiły do stalowowolskiego szpitala. Kierujący samochodami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie tuż po godz. 15.30 w Stalowej Woli na ulicy Popiełuszki. Wstępne ustalenia wskazują, że 41-letni mieszkaniec naszego miasta kierujący dostawczym iveco uderzył w tył volkswagena golfa, którym jechała 67-letnia mieszkanka Stalowej Woli. Volkswagen uderzył następnie w hondę acord, którą poruszał się 28-letni mężczyzna, a honda uderzyła w peugeota, którą jechał 42-letni mieszkaniec Stalowej Woli.  W wyniku zderzenia samochodów ranne zostały dwie osoby, które przewieziono do stalowowolskiego szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policyjni specjaliści przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Obecnie w sprawie prowadzone jest postępowanie, którego celem jest dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku. Prowadzi je stalowowolska Policja.

Źródło: Policja

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.