Zderzenie osobówki z ciężarówką.18-latek stanie przed sądem [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 30 czerwca
reklama

Zderzenie osobówki z ciężarówką.18-latek stanie przed sądem [zdjęcia]

0
1 z 3

Dziś rano do niebezpiecznego zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym doszło na trasie pomiędzy miejscowością Jeżowe a Nowosielcem w powiecie niżańskim. Młody 18-letni kierowca za brawurową jazdę stanie przed sądem.

Do zderzenia osobowego peugeota z pojazdem ciężarowym doszło we wtorek, 15 grudnia. O godzinie 7:45 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nisku dotarło zgłoszenie dotyczące kolizji na skrzyżowaniu w miejscowości Jeżowe, na trasie w stronę Nowosielca.

Przed godziną 8 rano doszło do zderzenia samochodu marki Peugeot z samochodem ciężarowym. 18-latek kierujący peugeotem wyprzedzał inny pojazd osobowy na podwójnej linii ciągłej i nie zdążył wyhamować przed nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem, skręcającym na pobocze. Uderzył w ciężarówkę bokiem – relacjonuje zdarzenie nadkom. Anna Kowalik oficer prasowa KPP w Nisku.

Zobacz także: 
– Powstała książka o ks. Michale Józefczyku

Na miejscu pracowały Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Niska, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeżowem, Zespół Ratowników Medycznych oraz policja.

Jak wspomina oficer prasowa, 18-latek miał sporo szczęścia, ani jemu ani pasażerce peugeota nic się nie stało. Kobiecie udzielono pierwszej pomocy i została odebrana przez rodzinę. Z uwagi na brawurową jazdę 18-latka, posiadanie prawa jazdy od 2 miesięcy i spowodowanie dużego zagrożenia dla innych uczestników, policjanci odstąpili od nałożenia mandatu karnego, zatrzymali jego prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie 18-latka do sądu.

Fot. OSP Jeżowe

 

1 z 3

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.