Zderzenie trzech pojazdów na DK79 w Sandomierzu. 20-latek ukarany mandatem [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Zderzenie trzech pojazdów na DK79 w Sandomierzu. 20-latek ukarany mandatem [zdjęcia]

4
1 z 6

W niedzielę, 22 sierpnia, na ulicy Krakowskiej w Sandomierzu w ciągu drogi krajowej numer 79 doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. 20-latek kierujący Volkswagenem Golfem został ukarany mandatem karnym.

Wczoraj, o godzinie 17:42 do stanowiska dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu wpłynęło zgłoszenie dotyczące zderzenia trzech pojazdów przy ulicy Krakowskiej w Sandomierzu, na trasie drogi krajowej 79 w kierunku Koprzywnicy.

Z ustaleń policji wynika, że 20-letni kierowca pojazdu marki Volkswagen Golf nie zachował ostrożności i najechał na tył BMW, którym kierował 38-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia pojazd ten najechał na kolejny, marki Dodge, za kierownicą którego siedział 19-latek – poinformował sierż. szt. Michał Ordon z KPP w Sandomierzu.

Zobacz także: 
– Zawodnicy z całej Polski wystartowali w XII Triathlonie Ziemi Sandomierskiej [zdjęcia]

Wobec 20-letniego sprawcy zastosowane zostało postępowanie mandatowe. W wyniku zderzenia nikt nie ucierpiał.

Fot. Magdalena Zając

1 z 6
Udostępnij

4 komentarze

  1. Patrząc jak piesi łażące jak święte krowy to wcale nie dziwie się ze tam była stłuczka takie mamy zbydlone to społeczeństwo ze nie potrafią się zgrupować i przechodzić grupami tylko jak święte krowy a potem mamy takie kwiatki jak ten bo nagle Januszek z Grażynką musza przejść bo tak…

    • Śmieszne aż bolesne na

      Aha-czyli w/g ciebie mam stać przed przejściem dla pieszych i czekać kilka godzin, ,aż ktoś do mnie dołączy i wtedy razem wspólnie i w porozumieniu przejdziemy przez przejście??. Wytrzeźwiej. Jeszcze ciebie trzyma po weekendzie. . Ha,ha.

      • wstarczy ośli łbie odwrocić czasami łeb z zadufanym ego i zobaczyc czy ktoś nie podąża w strone pasów ale no tak Janusz na wakacjach wolno mu wszystko…