Zgłoś swoją firmę do Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej! - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Zgłoś swoją firmę do Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej!

0

Przez 15 lat prawie 2 tysiące firm z naszego regionu ubiegało się o tytuł Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Trwa kolejna edycja konkursu. Zachęcamy firmy do zgłaszania udziału do 10 lipca.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza tak mocno wrosła w tradycje naszego województwa, że jej marka rozpoznawalna jest w całym regionie.

Wysoki poziom usług, innowacyjne produkty i potencjał zasobów ludzkich stawia województwo podkarpackie w gronie regionów o dużych możliwościach gospodarczych. Ważnym jest, by promować rodzinne marki i firmy mające w swej ofercie wysokiej jakości produkty i usługi, którymi mogą rywalizować z konkurencją na świecie – mówiła podczas gali PNG 2016 Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki. Centrum Promocji Biznesu, jako organizator Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, od 15 lat realizuje to założenie. Wspiera firmy z Podkarpacia, widząc ich rozwój.

Przez te wszystkie lata przedsiębiorcy z regionu przekonali się, że już sama nominacja do tytułu Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej jest istotną dla nich nobilitacją, wyróżnieniem na tle innych, często konkurencyjnych firm. Potwierdza to chociażby ilość firm, które w minionym roku ubiegały się o tytuły naszego konkursu. Było ich aż 153 – zaznacza Paweł Zając, prezes Centrum Promocji Biznesu.

Kolejni kandydaci do tytułów do 10 lipca mogą zgłaszać swój udział. Jak co roku kapituła, w skład której wchodzą m.in. marszałek województwa i wojewoda podkarpacki, rektorzy uczelni wyższych, prezydenci miast, prezesi, dyrektorzy i kierownicy największych wojewódzkich jednostek, przedsiębiorcy i patroni medialni, wybierze tych najlepszych. Kapituła przyzna tytuły: Polskie Przedsiębiorstwo, Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwo Budowlane, Przedsiębiorstwo Handlowe, Opieka Zdrowotna, Eksporter, Firma Pięciolecia, Firma Dziesięciolecia, Najlepsze Produkty, Najlepsze Usługi, Innowacje oraz Nagrody specjalne: Manager Roku, Wydarzenie Roku.

O tym, jakie znaczenie dla firm ma udział w konkursie, przekonuje marszałek województwa, Władysław Ortyl.

Znając potencjał gospodarczy naszego województwa, znów konkurencja wśród uczestników konkursu będzie duża. Jako gospodarza regionu, bardzo mnie to cieszy. Wdrażając innowacyjne rozwiązania, stosując najnowocześniejsze technologie, wytwarzając znakomite produkty znajdujące uznanie na rynkach światowych, nasze firmy wprowadzają podkarpacką gospodarkę na nowe, lepsze i szybsze tory rozwoju. Bardzo się cieszę z kolejnej edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej – nie kryje marszałek. Dodaje, że laureaci nagrody będą bez wątpienia gospodarczymi ambasadorami województwa podkarpackiego. –

Nasz region potrzebuje firm, które wyróżniają się profesjonalizmem, odpowiedzialnością w biznesie, kreatywnością oraz wysokimi standardami etycznymi w prowadzonej działalności – podkreśla.

Podobnego zdania jest wojewoda, Ewa Leniart.

Przyznane w ramach konkursu statuetki potwierdzają rzetelność oraz wiarygodność laureatów reprezentujących przedsiębiorstwa. Poza doskonałymi wynikami finansowymi są solidnymi kontrahentami, dobrymi pracodawcami i podmiotami zaangażowanymi w życie lokalne – zaznacza. – Cieszy mnie, że wydarzenie oparto o ideę patriotyzmu gospodarczego. Pozwala to wyróżnić nie tylko jakość i innowacyjność podkarpackich produktów i usług, ale również docenić etykę firm, kierujących się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu – dodaje.

Wszystkie firmy, których potencjał może poznać całe Podkarpacie, zachęcamy do zgłoszenia udziału w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. Wszelkie informacje dostępne są w zakładce “EDYCJA 2017”.

Więcej informacji: http://png.pl

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.