Zimowy cyrk na scenie w Sandomierzu i Staszowie! Wygraj bilety!

0

„Zimowy Cyrk na Scenie” to barwne widowisko karnawałowe z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz jego asystentek – Śnieżynek. To opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku „Tramp”. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako… artysta cyrkowy.

W programie oprócz akrobatów, żonglerów i fakirów nie zabraknie zabaw ze Świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dzieciaka Święty Mikołaj przygotował drobny upominek. Wystąpią artyści z Laponii, Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Przedstawienia odbędą się w Sandomierzu, 7 lutego o godz. 17, w sali widowiskowej Domu Katolickiego oraz w Staszowie, 9 lutego o godz. 17, w sali widowiskowej SOK.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia na stronie internetowej Kupbilet.pl oraz pod numerem telefonu 576 632 600.

Mamy dla naszych czytelników 2 jednoosobowe zaproszenia na widowisko w Staszowie i 2 jednoosobowe zaproszenia na widowisko w Sandomierzu. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zadzwonią do naszej redakcji (15 822 52 40) w poniedziałek, o godz. 10.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.