Złapany 20-latek, który uszkodził ponad 40 pojazdów

0

20-letni mieszkaniec Stalowej Woli odpowie za uszkodzenie kilkudziesięciu samochodów. Mężczyzna w zaparkowanych na parkingu pojazdach uszkodził lusterka, porysował karoserię i poprzecinał opony. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. 

Końcem lutego, stalowowolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilkudziesięciu samochodów, na os. Młodynie i os. Poręby w Stalowej Woli. Pojazdy miały uszkodzone lusterka, porysowaną karoserię i poprzecinane opony. Informowaliśmy o tym TUTAJ.

Na miejsce zostali skierowano policjanci, którzy przeprowadzili wstępne ustalenia. Dokonano oględzin pojazdów oraz przeglądnięcia i zabezpieczenia zapisów z monitoringu. Do stalowowlskiej komendy zgłosiło się ponad czterdziestu pokrzywdzonych właścicieli samochodów.

CZYTAJ TAKŻE:

6 nowych przypadków koronawirusa w powiecie tarnobrzeskim. W tym jedno dziecko
Przestrzegamy kwarantanny
Tragedia w Trześni. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez kabinę ciężarówki

Na podstawie zebranych materiałów udało się wytypować wandala. Zatrzymany został 20-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, przyznał się do winy

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli zastosowała wobec 20-latka dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Stalowa Wola

Share.

Comments are closed.