Powiat staszowski. Złodzieje w kominiarkach włamali się do masarni. Jest duża nagroda pieniężna za pomoc w ich zidentyfikowaniu [video] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 2 lipca
reklama

Powiat staszowski. Złodzieje w kominiarkach włamali się do masarni. Jest duża nagroda pieniężna za pomoc w ich zidentyfikowaniu [video]

2

Złodzieje w kominiarkach włamali się w miniony czwartek na teren Zakładu Masarskiego w Sichowie Dużym (gmina Rytwiany, powiat staszowski). Właściciel zakładu udostępnił film z monitoringu, licząc na informacje, które pozwolą ich zidentyfikować.

Na nagraniu widać dwie zamaskowane osoby. Najprawdopodobniej była jeszcze jedna, z którą złodzieje mieli kontakt za pośrednictwem krótkofalówki. Osoba ta przywiozła i odwiozła złodziei z miejsca rabunku i zapewne czekała w samochodzie niedaleko miejsca włamania. Rafał Adaś, do którego rodziny należy okradziony zakład poinformował, że włamywacze zabrali niewielką ilość gotówki, jednak straty materialne po ich „wizycie” są znaczące, dlatego zdecydował się opublikować nagranie z monitoringu, licząc, że ktoś będzie mógł pomóc w ustaleniu sprawców włamania.

Osoby które mogły widzieć coś niepokojącego lub dziwnego w Sichowie, godzinach 22-24, lub rozpoznają osoby z nagrania, proszone o kontakt pod numerem telefonu: 501-735-108. Za informacje które pomogą ująć sprawców włamania przewidziana jest wysoka nagroda pieniężna.

Nagranie z monitoringu:

2 komentarze

  1. Zorro w maseczce na

    Cenzura w TB wykasowała mojom wypowiedź. Dziwne, że nie kasujecie kiedy padają wyzwiska.