Zlot samochodów marki Honda nad Jeziorem Tarnobrzeskim

0

Deszczowa pogoda nie przeszkodziła miłośnikom aut marki honda w licznym stawieniu się na imprezie z okazji zakończenia sezonu letniego, którą po raz pierwszy zorganizowano nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

– Zloty organizujemy od wielu lat i za każdym razem staramy się robić to w innej części Podkarpacia. Chcemy, żeby każdy z uczestników raz na jakiś czas miał blisko, a także żeby mieszkańcy różnych części województwa mogli zapoznać się z naszą działalnością. Byliśmy już w Mielcu, Krośnie, Dębicy czy Rzeszowie. Zawsze szukamy jakiejś ciekawej scenerii i tym razem na zakończenie sezonu wybraliśmy właśnie Jezioro Tarnobrzeskie – mówi Piotr Róg, organizator zlotu z klubu Honda Podkarpacie.

honda (6)

Do Tarnobrzega przyjechało ponad 100 hond, zarówno seryjnych modeli, jak i tych mocno zmodyfikowanych przez właścicieli. Niektórzy przyjechali spoza województwa Podkarpackiego – z Krakowa czy Lublina.

Pogoda nie dopisała, ale ludzie dopisali. Po tym co rano zobaczyłem za oknem byłem przekonany, że tych samochodów będzie mniej. Cieszę się, że się myliłem. Myślę, że gdyby aura była mniej kapryśna, to nie pomieścilibyśmy się na terenie Mariny – mówi P. Róg. (rn)

honda (7) honda (5) honda (4) honda (3) honda (2) honda

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.