reklama
Złote gody w gminie Grębów - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Złote gody w gminie Grębów

0
1 z 8

W piątek w Gminnym Centrum Kultury w Grębowie miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Zaproszono 19 par, które w tym roku obchodzą jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego.

– Minęło 50 lat od chwili, kiedy powierzyliście sobie swój los, kiedy złączeni uczuciem i wzajemną ufnością powiedzieliście słowo „tak”, wstępując na nową drogę życia. Dotarliście do pięknej stacji zwanej złote gody. Dzisiaj, patrząc na was, uświadamiamy sobie wszyscy jaką moc ma miłość i przywiązanie do drugiego człowieka – zwrócił się do jubilatów wójt gminy Grębów Kazimierz Skóra.

Złote gody obchodzili państwo: Janina i Jan Jodłowscy, Janina i Włodzimierz Kupkowie, Zuzanna i Józef Baranowie, Janina i Zdzisław Wilkowie, Zofia i Stanisław Jurkowie, Elżbieta i Zbigniew Rzeźniccy, Julia i Tadeusz Kasprzykowie, Zofia i Władysław Kędziowie, Czesława i Jan Sądajowie, Maria i Kazimierz Kołodziejowie, Zofia i Stanisław Korczakowie, Cecylia i Stanisław Kalinkowie, Halina i Zdzisław Wolscy, Helena i Stanisław Rutynowie, Kazimiera i Alfred Krysowie, Leonia i Kazimierz Paterkowie, Teresa i Kazimierz Dulowie, Maria i Edward Puziowie, Janina i Michał Bożkowie.

1 z 8

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.