Zmarł Antoni Kłosowski – wieloletni samorządowiec i przedsiębiorca - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 30 listopada
kondolencje
reklama

Zmarł Antoni Kłosowski – wieloletni samorządowiec i przedsiębiorca

0

Wczoraj po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Antoni Kłosowski, były przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli, przedsiębiorca, prezes Rejonowej Rady PCK.

Postać Antoniego Kłosowski była znana w całym regionie. Społecznik i samorządowiec, w latach 1994-1998 i 2010-2014 przewodniczący Rady Miejskiej. Był starszym Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców, właścicielem firmy Antonio&Stanley, prezesem Rejonowej Rady PCK w Stalowej Woli oraz klubu Honorowych Dawców Krwi PCK. Otrzymał odznakę Honorowego Dawcy Krwi oraz tytuł Zasłużonego dla Zdrowia Narodu.

Był zasłużony dla Stalowej Woli i całego województwa. “Miał wielkie serce do Miasta i spraw społecznych oraz gospodarczych. Wielkie zasługi ma jego działalność na rzecz honorowego krwiodawstwa, które dzięki Jego wielkiej pracy i zaangażowaniu, bardzo mocno się rozwinęło w Stalowej Woli. Dzięki działalności ŚP Antoniego Kłosowskiego bardzo prężnie działał w Stalowej Woli Cech Rzemiosła dbający o rozwój małych i średnich przedsiębiorców na terenie naszego Regionu. Stalowa Wola straciła dzisiaj oddanego dla niej Mieszkańca i działacza społecznego” – napisał w mediach społecznościowych prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Zobacz także:
– Stalowa Wola. Teraz papieski mural widać już z daleka. Został imponująco podświetlony [zdjęcia]

Antoni Kłosowski zmarł w wieku 67 lat. W dniu jego pogrzebu flagi w Stalowej Woli będą opuszczone do połowy masztów i przepasane zostaną kirem.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.