Zmiany na urzędowych stołkach. Najpierw prezydent podziękował sekretarzowi, a teraz rzecznikowi

0

Trwa karuzela kadrowa w tarnobrzeskim magistracie. Pod koniec września z posadą pożegnała się sekretarz miasta Jolanta Majchrzak, a w ubiegłym tygodniu stanowiska rzecznika prasowego i naczelnika wydziału Promocji Sportu i Kultury straciła Renata Domka.

W oświadczeniu wydanym przez prezydenta Grzegorza Kiełba czytamy, że decyzja o zwolnieniu tej drugiej była podyktowana “inną koncepcją” promocji miasta i funkcjonowania wydziału. Jej obowiązki na razie powierzono Joannie Lewickiej, która od niedawna pracuje w magistracie, a w przeszłości była między innymi dziennikarką “Tygodnika Nadwiślańskiego”.

W ubiegłym tygodniu urząd przedstawił także nowego sekretarza miasta. Konkurs na to stanowisko wygrał Przemysław Rękas. Jest magistrem prawa, absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego. W latach 2002-2012 pracował w Urzędzie Miasta i Gminy Osiek. Przez sześć lat zajmował stanowisko kierownika referatu administracyjno-organizacyjnego. Ostatnio był natomiast dyrektorem w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu. Pełni też funkcję społecznego kuratora sądowego tutejszego Sądu Rejonowego.

Share.

Comments are closed.