Zmiany w ogarnizacji ruchu przy cmentarzach – powiat sandomierski

0

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych w dniach od 27 października do 2 listopada br. sandomierska Policja będzie prowadzić działania pod hasłem “Znicz 2017” ukierunkowane na bezpieczeństwo użytkowników dróg. Z uwagi na przewidywane wzmożenie natężenia ruchu pojazdów oraz pieszych apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach cmentarzy.

W Sandomierzu kierujący muszą być przygotowani na tymczasowe zmiany oznakowań w dniach: 31 października i 1 listopada. Na ul. Lubelskiej – droga W777 i K-77 w okolicy Cmentarza Krukowskiego, jadąc w kierunku Lublina od skrzyżowania ulicy Kwiatkowskiego z ul. Lubelską (z sygnalizacja świetlną) po obu stronach (na odcinku około 300) do skrzyżowania z ul. Ogrodniczą i Młyńską,  będzie obowiązywał bezwzględny zakaz zatrzymywania się i postoju. Parkowanie pojazdów będzie możliwe na parkingu, po stronie prawej,  bezpośredni przy cmentarzu.

Kolejna zmiana w organizacji ruchu będzie na ul. Długiej i ul. Dobkiewicza. Na ul. Długiej na odcinku od ul. Lubelskiej do skrzyżowania z ul. Dobkiewicza, będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. Zakaz zatrzymywania się po lewej stronie na ul. Długiej, będzie obowiązywał na odcinku od  skrzyżowania z ul. Dobkiewicza do skrzyżowania ul. Milberta. Natomiast zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi będzie obowiązywał na ul. Dobkiewicza, na odcinku od skrzyżowania z ul. Długą do skrzyżowania z ul. Schinzla.

Przewidywane utrudnienia w ruchu mogą wystąpić także na drodze krajowej K-79 w miejscowościach: Samborzec i Łoniów oraz na drodze powiatowej w miejscowościach: Obrazów i Świątniki.

Zachowajmy rozsądek, nie spieszmy się, zdejmijmy nogę z gazu i pomyślmy o własnym bezpieczeństwie i szczęśliwym powrocie do domu.

Przypominamy, by kierujący bezwzględnie podporządkowywali się poleceniom wydawanym przez policjantów kierujących ruchem.

Źródło: Policja

Share.

Comments are closed.