reklama
Znalazł nad Jeziorem Tarnobrzeskim gotówkę. Oddał pieniądze policjantom - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Znalazł nad Jeziorem Tarnobrzeskim gotówkę. Oddał pieniądze policjantom

5

Godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec powiatu gorlickiego, który w miniony weekend znalazł w trawie nieopodal zbiornika rozrzucone pieniądze. Fakt ten postanowił zgłosić na policję. 

48-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego, spędzając w ubiegły piątek czas nad tarnobrzeskim zbiornikiem, znalazł w trawie rozrzucone pieniądze. Zamiast przywłaszczyć sobie czyjąś gotówkę, o zdarzeniu poinformował tarnobrzeskich policjantów. 

W piątek, dyżurny jednostki Policji w Tarnobrzegu otrzymał zgłoszenie o znalezieniu pieniędzy. Uczciwy znalazca odniósł gotówkę policjantom twierdząc, że były one rozrzucone na trawie, w rejonie Jeziora Tarnobrzeskiego – informuje rzecznik prasowy tarnobrzeskiej policji poinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona.

Zobacz także: 
– Tak było dziś na plaży nad Jeziorem Tarnobrzeskim [zdjęcia]

Funkcjonariusze poszukują właściciela gotówki. Osoba, do której należą pieniądze, potrafiąca udokumentować swoją własność, proszona jest o zgłoszenie się do Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, tel. 47 825 33 42 kom. 510 997 268.

5 komentarzy

  1. Był z powiatu gorlickiego. Gdyby był z gminy gorzyckiej–byłoby ” po ptokach”. Ha,ha.

  2. wojto z sando na

    jezioro tarnobrzeskie to jezioro tarnobrzeskie tamto dziwne rzeczy nad jeziorem tarnobrzeskim sie zdazaja a ppropo czy nie mozna nazywac tego akwenu poprostu jeziorem?