Znaleźli niewybuchy przy budowie mostu - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Znaleźli niewybuchy przy budowie mostu

0

Policjanci z Bojanowa otrzymali zgłoszenie o znalezieniu niewybuchów podczas prac ziemnych przy budowie mostu w Przyszowie. O znalezisku powiadomiono saperów, którzy zneutralizowali już niebezpieczne przedmioty.

Dzisiaj bojanowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu pocisków na terenie budowy mostu w Przyszowie. O niebezpiecznym znalezisku poinformowali pracownicy, którzy podczas prac zauważyli niebezpieczne przedmioty. Funkcjonariusze którzy udali się we wskazane miejsce ustalili, że są to pociski artyleryjskie.

O znalezisku powiadomiono saperów. Podczas sprawdzania terenu znaleziono cztery pociski haubiczne oraz około 2 tysiące sztuk amunicji do mauzera.  Niebezpieczne przedmioty zostały zneutralizowane przez saperów. Kilka dni temu w Lipie znaleziono również niewybuchy. Więcej na ten temat – kliknij.

Policja apeluje o ostrożność w przypadku jeśli znajdziemy niewybuchy lub niewypały. Pod żadnym pozorem nie wolno ich dotykać ani przenosić. Należy jak najszybciej powiadomić o takim znalezisku najbliższą jednostkę Policji. Porozmawiajmy na ten temat z naszymi dziećmi i uświadommy im zagrożenia związane ze znalezieniem takich niebezpiecznych przedmiotów.

Źródło: Policja Stalowa Wola

niewybuch

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.