Znamy nowego trenera Siarki Tarnobrzeg! - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Znamy nowego trenera Siarki Tarnobrzeg!

0

Siarki Tarnobrzeg ma nowego trenera. Został nim były reprezentant Polski, mistrz Polski i uczestnik Ligi Mistrzów Sławomir Majak. 

Przypomnijmy, że po zakończonej rundzie jesiennej sezonu 2020/21 z klubem pożegnał się dotychczasowy trener Siarki, Grzegorz Opaliński: Grzegorz Opaliński nie jest już trenerem Siarki Tarnobrzeg!Klub poinformował, że jego następcą został Sławomir Majak.

Nowy trener żółto-zielono-czarnych urodził się w Radomsku i podczas kariery zawodniczej był piłkarzem takich klubów jak Igloopol Dębica, Zagłębie Lubin i Widzew Łódź. Grał też w Niemczech (Hannover 96 i Hansa Rostock) oraz na Cyprze (Anorthosis Famagusta). W kadrze narodowej zagrał 22 razy, był najlepszym polskim piłkarzem 1997 roku. Jako szkoleniowiec pracował w takich klubach jak: RKS Radomsko, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Sokół Aleksandrów Łódzki, a ostatnim jego miejscem pracy był Ostrowiec Świętokrzyski.

Sławomir Majak w styczniu skończy 51 lat. Z Siarką związał się półtorarocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.