reklama
Znany aktor odwiedzi dziś Połaniec i Staszów - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Znany aktor odwiedzi dziś Połaniec i Staszów

0

Popularny aktor Tadeusz Chudecki, znany chociażby z serialu „M jak miłość” spotka się dziś z fanami w Połańcu i Staszowie.
Tadeusz Chudecki urodził się w Szczecinie. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie oraz prestiżowej London Academy of Music and Dramatic Art. Współpracował między innymi z Andrzejem Wajdą i Agnieszką Holland.
Jest znany jest przede wszystkim z gry aktorskiej, między innymi z serialu „M jak Miłość”. Nie wszyscy jednak wiedzą, że popularny aktor jest również zapalonym podróżnikiem i autorem ciekawych książek o tej tematyce. Jego „Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 euro” oraz „Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie, czyli wszystko, co turysta wiedzieć powinien” to pozycje, które każdy turysta wybierający się w podróż znać powinien.
O swoich książkach i podróżniczej pasji aktor opowie podczas dzisiejszych spotkań w Połańcu i Staszowie. Spotkanie w połanieckiej Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej rozpocznie się o godz. 12. W Staszowie (hol Ratusza) Tadeusz Chudecki zagości o godz. 17. Wstęp na obydwa spotkania wolny.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.