reklama
#ŻółtySalon – posłuchaj rozmów o meczach Siarki [link] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

#ŻółtySalon – posłuchaj rozmów o meczach Siarki [link]

1

Wzorem poprzedniego sezonu, również w tym organizowane są rozmowy na Twitterze dotyczące Siarki Tarnobrzeg. Poniżej zamieszczamy link do ostatniego pokoju po meczu z Wisłą Puławy.

Pokoje na żywo, które od pewnego czasu stały się bardzo modne na Twitterze, umożliwiają użytkownikom posłuchania rozmów w najróżniejszych tematach. Można też samemu zabrać głos, wystarczy poprosić o to administratora pokoju.

Od poprzedniego sezonu prowadzone są rozmowy w pokoju #ŻółtySalon. Omawiane są w nich ostatnie mecze Siarki Tarnobrzeg. Stałymi ekspertami są Tomasz Urban, komentator stacji Viaplay, a także Sławomir Strzałka, rzecznik klubu. Do Siarkowych pokoi zapraszani są także goście, wśród nich piłkarze, członkowie sztabu szkoleniowego. Gościem był już także prezes Siarki Dariusz Dziedzic.

Pokoje #ŻółtySalon odbywają się na żywo w każdy poniedziałek o godz. 19:30. Rozmowy są później zapisywane na Twitterze, dzięki czemu istnieje możliwość ich odsłuchu. Poniżej zamieszczamy link do wczorajszego pokoju dotyczącego meczu z Wisłą Puławy.

Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź