Zostań Mistrzem Eko-fotografii! - Tygodnik Nadwiślański

Zostań Mistrzem Eko-fotografii!

0

Enea Elektrownia Połaniec od lat działa na rzecz środowiska naturalnego. Jest pomysłodawcą i uczestnikiem wielu kampanii mających na celu promowanie odpowiedzialnych postaw względem przyrody. Tegoroczna kampania prowadzona jest pod hasłem „Środowiskowo odpowiedzialni”. W ramach akcji zaplanowano konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca

Na czym polega konkurs:

Udział w konkursie mogą wziąć dzieci w wieku do 12 lat z powiatów tarnobrzeskiego, sandomierskiego, staszowskiego, opatowskiego, stalowowolskiego, niżańskiego, mieleckiego i kolbuszowskiego. Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia prezentującego zachowania proekologiczne – pokazującego jak dbamy o środowisko i zbiorniki wodne oraz jak oszczędzamy wodę.

Nagrody:

Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc otrzymają fotograficzny aparat natychmiastowy Instax, nagrodą za trzecie miejsce będzie sesja fotograficzna w wykonaniu AiR Lekka Fotografia. Trzy zwycięskie prace zaprezentujemy w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”, zdjęcia wszystkich prac opublikujemy na portalu tyna.info.pl.

Jak zgłosić pracę?

Prace konkursowe należy przesyłać na adres mailowy: konkurs@tyna.info.pl w tytule wpisując ,,Mistrz eko-fotografii’’. W treści maila trzeba podać imię i nazwisko autora, miejscowość oraz numer telefonu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konkursie. Zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku uczestnika w celach związanych realizacją konkursu i jego promocją.

Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie dostępnym na naszym portalu.

Zgoda dla rodziców Mistrz eko fotografii

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.