Zrób sobie selfie ze świątecznymi ozdobami i wygraj atrakcyjne nagrody

0

Stalowowolski magistrat ogłosił konkurs na „selfie”, czyli autoportret, wykonany z wykorzystaniem tła w postaci licznych w tym roku w mieście świątecznych iluminacji.

Wprawdzie aura poskąpiła śniegu – co zwiększyłoby atrakcyjność „świecidełek”, na które samorząd wydał 50 tys. złotych – ale i jest na co patrzeć. Choć wykonywanie zdjęć z takim motywem nie należy do najłatwiejszych zadań fotograficznych, i tak można się popisać pomysłowością oraz niezbędnymi umiejętnościami technicznymi.

Konkurs „Zrób sobie selfie przy świątecznych iluminacjach” trwa od 23 grudnia do 6 stycznia i ma charakter maksymalnie otwarty i masowy. Jak w nim wystartować? Robiąc sobie właśnie „selfie” przed wybraną iluminacją  i „wieszając” je na serwisie Facebook na tablicy miasta „Miasto Stalowa Wola”. O tym, do kogo trafią atrakcyjne nagrody fundowane przez prezydenta miasta (zaplanowano 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień), zdecydują internauci, bywalcy serwisu FB. Jak informuje UM, wyniki zostaną opublikowane 8 stycznia. (r)

Jest się z czym fotografować:

selfie1 selfie2 selfie3 selfie4 selfie5 selfie6

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.