16:20, 02.05.2024
W ramach majowych uroczystości w Nowej Dębie na terenach nad zalewem odbył się Bieg Konstytucji. W rywalizacji udział wzięły przedszkolaki, dzieci szkolne oraz dorośli.
08:14, 02.05.2024
Ogromny zaszczyt spotkał zawodników z Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg. Aż czterech naszych kajakarzy znalazło się na liście reprezentantów Polski w kajakarstwie.
18:00, 01.05.2024
W środę, 1 maja, w finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola zmierzyły się trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg z występującym w czeartej lidze Sokołem Kamień. Faworyt pokazał dominację na boisku i pewnie zwyciężył.
1
09:24, 29.04.2024
Siarka Tarnobrzeg kontynuuje serię bez porażek. W ostatni weekend podopieczni Dariusza Kantora pewnie wygrali z Podlasiem Biała Podlaska. Teraz czas na finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola.
16:34, 28.04.2024
Aż 14 tarnobrzeskich przedszkoli wystawiło swoje drużyny do Sztafety Przedszkolaków rozgrywanej podczas 43. Biegu Siarkowca w Tarnobrzegu. Emocje były niesamowite, a duch rywalizacji udzielił się także kibicom
13:35, 28.04.2024
W niedzielne przedpołudnie, 28 kwietnia, na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu rozegrane zostały młodzieżowe zawody w ramach 43. Tarnobrzeskiego Biegu Siarkowca.
3
12:01, 28.04.2024
Kilkaset osób wzięło udział w niedzielnym 43. już Biegu Siarkowca i biegach, które mu towarzyszyły.
2
23:03, 26.04.2024
KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg po raz czwarty w historii wygrał Ligę Mistrzyń! W piątkowy wieczór, 26 kwietnia, nasz zespół pokonał francyską ekipę ASRTT Etival Tennis de Table.
10:44, 25.04.2024
Na Mistrzostwa Polski Oyama i Kyokushin Karate w Kumite i Kata, które odbyły się w Radomiu 20 kwietnia 2024 roku, Tarnobrzeski Klub OYAMA Karate reprezentowało 13 zawodników i zawodniczek z naszych sekcji w Tarnobrzegu oraz Padwi. Organizatorem zawodów był Radomski Klub Sportowy OYAMA na czele z Shihan Tomaszem Klimaszewskim. Zawody zgromadziły ponad 500 zawodników i zawodniczek z 63 klubów Oyama i Kyokushin karate z terenu całej Polski. Piękną oprawę i relacje z mistrzostw zapewniła firma „Okiem Sportowca”.
10:31, 25.04.2024
Rafał Oleniacz przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera Pogoni Staszów. Jak mówi, to była wspólna decyzja jego i zarządu.
12:09, 24.04.2024
Z sukcesami z mistrzostw Polski w Radomiu wrócili zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate. Wywalczyli oni tytuły mistrza i wicemistrza kraju.
5
08:54, 24.04.2024
KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg postawił przedostatni krok w drodze po tytuł najlepszej drużyny Europy. Podopieczne Zbigniewa Nęcka pokonały w pierwszym finałowym starciu ASRTT Etival Tennis de Table 3:2.
18:30, 20.04.2024
W sobotnim spotkaniu Siarka Tarnobrzeg wygrała z KS-em Wiązownica. W tym meczu padła jedna, decydująca bramka, choć tarnobrzeżanie dominowali przez 90 minut.
1
13:11, 19.04.2024
W najbliższą sobotę tarnobrzeska Siarka zagra mecz z KS-em Wiązownica. Będzie to spotkanie w ramach 26. kolejki 3. ligi gr. IV.
1
12:48, 19.04.2024
Wielkimi krokami zbliża się finałowy dwumecz w Lidze Mistrzyń. Obrońca tytułu KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg zmierzy się z francuskim ASRTT Etival Tennis de Table. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 23 kwietnia, rewanż odbędzie się w hali MOSiR w Tarnobrzegu 26 kwietnia o godz. 19:20. O finałowym starciu, a także o tym, co działo się dotychczas, porozmawialiśmy z trenerem naszej drużyny Zbigniewem Nęckiem.