Firmy z galerii VIVO! będą angażować się w edukacyjne i sportowe przedsięwzięcia w Stalowej Woli?

0

Zawodnicy Parafialnego KS „San” Stalowa Wola  otrzymali z końcem października nowe stroje do gry. Sprzęt ufundowała, na mocy zawartej na rok umowy, firma KiK, posiadająca w Stalowej Woli sklep w Galerii VIVO! 

W skład otrzymanych kompletów wchodzą koszulki, spodenki i getry w kolorze biało-niebiesko-czarnym i biało-czerwono-czarnym dla różnych grup wiekowych. – Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z lokalnym klubem. Chcemy się angażować w dobre inicjatywy, zwłaszcza wspierające pasje i rozwój dzieci i młodzieży – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK. – Prowadzimy akcję „Z pasji do piłki…” w całej Polsce, aby włączyć jak najwięcej klubów i akademii piłkarskich w nasze działania. Dzięki współpracy różnych podmiotów udaje się zaangażować i motywować do aktywności sportowej coraz więcej młodych osób.

Już „zainstalowane”, bądź dopiero przymierzające się do swoich miejsc w VIVO! firmy w różny sposób zamierzają – takie są przynajmniej deklaracje ich przedstawicieli – angażować się w przedsięwzięcia edukacyjne, sportowe, artystyczne i społeczne w Stalowej Woli i regionie. To ma być ta, nie ujęta w pierwotnych biznesplanach inwestorów, ale też warunkach stawianych wprost przez gospodarzy miasta, wartość dodana od olbrzymiej inwestycji, zmieniającej w znaczącym stopniu charakter gospodarzy miasta. (r)

~1447439604~kik1 (2)

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.