Jubileusz… mostu do świata biznesu. ZDJĘCIA!

0

Działająca od wiosny 1998 roku Regionalna Izba Gospodarcza w Stalowej Woli, jedna z sześciu tego typu organizacji wsparcia biznesu na Podkarpaciu, 16. rok swej działalności rozpoczęła sobotnią uroczystą Galą Promocyjną w salach Miejskiego Domu Kultury.

Jej zorganizowanie stało się możliwe dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, w ramach projektu „Regionalna Izba Gospodarcza mostem do świata biznesu”, który RIG realizuje od lutego.

Gośćmi Gali byli nie tylko związani z Izbą przedsiębiorcy, ale też przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji gospodarczych z całego regionu, władz samorządowych miasta, powiatu i województwa z wicemarszałkiem podkarpackim Zygmuntem Cholewińskim, posłanka na Sejm Renata Butryn, przedstawiciele Uniwersytetu Warszawskiego, Agencji Rozwoju Przemysłu SA, HSW SA, LiuGong Machinery Poland oraz Przemysłowego Centrum Optyki, jednej z najważniejszych polskich firm zbrojeniowych, kierowanej przez stalowowolanina Ryszarda Kardasza.

Część artystyczną spotkania wypełnił gorąco przyjęty przez publiczność zespół „Skaldowie”, który nie schodzi z polskiej sceny od 48 lat. (…)

Zobacz fotorelację – Gala promocyjna RIG

Jerzy Reszczyński

Więcej w najbliższym wydaniu „TN”.

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.