Najpierw wyprzedził radiowóz na skrzyżowaniu, później usiłował wręczyć łapówkę

1

Dzisiaj rano w Zawichoście policjanci z sandomierskiej drogówki zatrzymali do kontroli  73 -letniego mieszkańca gminy Annopol, który na oznakowanym pionowymi i poziomymi znakami skrzyżowaniu wyprzedzał radiowóz jadąc z prędkością 137 km/h. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnione wykroczenie usiłował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę.

Teraz 73 –latkowi grozi kara do 10 lat pozbawia wolności.Dzisiaj około godziny 7:30  policjanci z sandomierskiej drogówki w trakcie patrolowania rejonu miejscowości Zawichost w pewnym momencie zauważyli jak ich pojazd został wyprzedzony przez mężczyznę, który kierował osobowym fordem. Kierowca manewr ten wykonał na oznakowanym skrzyżowaniu, przekraczając jednocześnie dozwoloną prędkość o 47 km/h. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali do kontroli drogowej wspomniany pojazd. Okazało się, że 73-letni mieszkaniec gminy Annopol nie posiada przy sobie wymaganych dokumentów. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnione wykroczenia usiłował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę w kwocie 500 złotych. Mieszkaniec gminy Annopol został zatrzymany, a następnie przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu gdzie okazało się, że od grudnia ubiegłego roku mężczyźnie zostały cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Jeszcze dziś 73 –latek usłyszy zarzuty  za czyny, których się dopuścił. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

1 komentarz

  1. djasiek573 on

    No to sobie dziadzia pojeździł..Teraz juz został mu tylko balkonik. hahaha