Horoskop 12 XI

0

BARAN (21.03 – 20.04)

Każdą wolną chwilę będziesz spędzał z rodziną. Przed tobą zabawy, spacery i wycieczki. Odbudujecie bliskość i zaufanie, a potem trzeba będzie zmienić pewne plany, bo ktoś z was wpadnie w drobne kłopoty. Planety pomogą ci przypomnieć sobie o złożonych obietnicach. Szybko je spełnisz i odzyskasz spokój ducha. W pracy będziesz ambitny i przekonasz kolegów, żeby przyłożyli się do pracy.

BYK (21.04 – 20.05)

Przed tobą wyjazd z przyjaciółmi albo randka. Dla samotnych jest świetny czas na rozpoczęcie nowego związku. Będziesz miał wyśmienitą intuicję i dokonasz dobrego wyboru. Trochę bardziej krytycznym okiem spojrzysz na swój dom. Zechcesz coś zmieniać i poprawiać, ale dojdziesz do wniosku, że brakuje ci gotówki. Z pomocą przyjdzie bogaty przyjaciel lub ktoś z rodziny, kto nie poskąpi grosza i pożyczy.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Otworzysz się na ludzi, zabawę i żarty. Depresja ci nie grozi. Będziesz pijał kawę z przyjaciółmi, a życie sąsiedzkie zacznie kwitnąć. Może nawet zorganizujesz jakieś większe spotkanie u siebie i zachwycisz wszystkich przygotowaną potrawą. W pracy będziesz punktualny i drobiazgowy. Koledzy będą się na ciebie denerwować, ale szefowie cię pochwalą. Przed tobą więcej nowych zadań, którym łatwo sprostasz.

RAK (22.06 – 22.07)

Trzeba będzie zadbać o zdrowie i zrobić coś, aby mieć więcej energii. Ktoś nakłoni cię do uprawiania sportu, a twoją inicjatywą będzie poranna gimnastyka. Bardzo dobry czas, aby załatwiać sprawy w banku lub na poczcie. Dostaniesz paczkę albo przekaz pocztowy. To nie będą żadne wielkie pieniądze, ale ta przesyłka sprawi ci wielką radość. W domu będziesz miał dużo cierpliwości, bez marudzenia odrobisz lekcje z dziećmi.

LEW (23.07 – 23.08)

Pozbędziesz się dawnych stresów, rozluźnisz i poświęcisz pracy. Łatwiej będzie ci szło to, czego dotąd się obawiałeś. Wieczory zaczniesz spędzać coraz przyjemniej. Przed tobą być może randki, oczywiście jeśli nie jesteś zaobrączkowany. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, jak poprawić relacje z najbliższymi albo jak zdobyć nowych przyjaciół. Nakręcą cię do czegoś nowego, na przykład do zmiany diety albo nauki języka obcego.

PANNA (24.08 – 23.09)

Koniecznie zaproś koleżanki lub kolegów na kawę, a dowiesz się czegoś ciekawego. Zdobędziesz jakieś cenne informacje albo usłyszysz coś, co bardzo cię zainspiruje i popchnie do działań. Ktoś podsunie ci dobrą książkę do czytania, trudno ci się będzie oderwać. A jeśli tego nie lubisz, to będziesz majsterkował lub zajmował się czymś wymagającym cierpliwości. Planety przepowiadają także udane zakupy.

WAGA (24.09 – 23.10)

Nie śpiesz się z niczym i nie ryzykuj. Postępuj spokojnie i racjonalnie, nie wchodź w spory i nerwowe dyskusje, ale rób swoje po cichu. Unikniesz osób, które działają ci na nerwy. Wyciszysz się i odkryjesz, że bliscy, których podejrzewałeś o niecne zamiary, wcale nie chcą cię wykorzystać ani zdenerwować. Zdarzy się doskonała okazja, aby pobyć sam na sam z ukochaną osobą lub z kimś, kogo uwielbiasz.

SKORPION (24.10– 22.11)

Czeka cię trochę więcej luzu. Nie trzeba będzie tak rano wstawać i dbać o to, by wszyscy w domu mieli co jeść i w co się ubrać. Planety radzą porządnie się wyspać i odpocząć, no i nie martwić się o cały świat. On sobie doskonale bez ciebie poradzi. Spotykaj się tylko z ludźmi, którzy szanują twój czas, unikaj złośliwych i zazdrosnych. Świetnie poradzisz sobie z szefem, kolegą, a nawet teściową. Nikt nie wyprowadzi cię z równowagi.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Planety pozwolą ci podejmować poważne decyzje zawodowe. Trzeba będzie się zdecydować, co chcesz dalej robić i czy jesteś gotowy na zmiany. Będziesz miał do wyboru kontynuować to, co już dawno zacząłeś i jesteś tym trochę znudzony, ale przyzwyczajony, czy też wszystko pozmieniać. Na szczęście będziesz odważny i zdecydowany. Co postanowisz, to będziesz z tego zadowolony. Spotkasz kogoś, kto cię zafascynuje ze wzajemnością.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Choć będzie ci sprzyjało szczęście, to przez jakiś czas będziesz niepewny swoich decyzji. Nie bierz do serca wszystkiego, co ci ktoś powie, kieruj się swoim rozumem. Ktoś nakłoni cię do zwierzeń, sprawi, że będziesz bardziej odważny i bezpośredni. Powiesz złośliwemu znajomemu, co o nim sądzisz albo nawet pokłócisz się z szefem lub szefową. Czarne chmury pojawią się tylko na chwilę, ani się nie obejrzysz, jak nad twoją głową zaświeci słońce.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Zajmiesz się gotowaniem i porządkowaniem mieszkania. Nie będą to zajęcia nieprzyjemne, wprost przeciwnie, świetnie będziesz się przy tym bawił, a może nawet będziesz miał towarzystwo. Ktoś doświadczony i optymistycznie nastawiony do życia czegoś nowego cię nauczy. Dojdziesz do porozumienia z rodziną, gdzie pójść na spacer albo jaki wybrać kolor ręczników. W weekendy będziesz się bawił i odpoczywał. Obejrzysz coś dobrego.

RYBY (20.02 – 20.03)

Postawisz się szefowi albo zaczniesz myśleć o zmianie pracy. Trochę cię to będzie nerwów kosztowało, ale niebawem się uspokoisz. Cokolwiek byś nie postanowił, to i tak wyjdzie na twoje. Przeciwnicy poniosą fi asko, a złośliwcy będą żałowali. Wreszcie przestaniesz się czuć jak piąte koło u wozu i poczujesz, że wchodzisz do strefy komfortu. Jeśli prowadzisz własny biznes, to przyjdzie do ciebie więcej klientów.

Share.

Comments are closed.