Zamknij
Artystyczny wieczór z okazji Dnia Kobiet odbędzie się 6 marca w Staszowskim Ośrodku Kultury.
Połanieccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie miasta dokonał kradzieży kilkunastu kartonów z papierosami.
W dniach 6–8 marca Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu zaprasza na kolejną edycję Forum Kobiet z Eneą pod hasłem „Z kobietami o kobietach”.
Jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów i influencerów, Karol Friz Wiśniewski, zrealizował w Pałacu Popielów w Kurozwękach czwarty sezon bijącego rekordy popularności serialu "Mafia".
W środę wieczorem będzie miała premierę nowa piosenka staszowskiej formacji Young Rockers, nad którą muzyczną pieczę sprawuje Kamil Kondek, ceniony pianista i animator kultury.
Poszukiwany 16-letni mieszkaniec gminy Staszów, który we wtorek ok. godz. 14 wyszedł ze szkoły i do wieczora nie pojawił się w domu, został odnaleziony.
Zaginął 16-letni Dominik Terech z gminy Staszów. Chłopak wyszedł dziś ok. 14 ze szkoły i do chwili obecnej nie wrócił do domu.
Do tragicznego wypadku doszło w piątkowy poranek na terenie Elektrowni Połaniec.
Blisko 600 młodych piłkarzy ponownie zagra na boiskach w Połańcu w ramach projektu „Aktywny Junior. Enea CUP”. Enea Elektrownia Połaniec oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Połańcu podpisały umowę na realizację tegorocznej edycji programu.
Dzisiaj, krótko po godzinie 15:00, na ulicy Mickiewicza w Osieku doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Na trasie krajowej nr 79 zderzyły się dwa samochody osobowe – volkswagen i audi. Choć sytuacja wyglądała groźnie, a na drodze szybko utworzyły się utrudnienia, najgorsze okazały się wyniki badania alkomatem. 66-letni sprawca kolizji wsiadł za kierownicę, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
Znakomity występ na Halowych Mistrzostwach Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Jeleśni, k. Żywca zanotował utytułowany staszowski łucznik Ireneusz Kapusta.
Urząd Miasta w Staszowie poinformował o aktach wandalizmu, które miały miejsce w ostatnich dniach w przestrzeni miejskiej. Zniszczona została między innymi Aleja 500-lecia Staszowa, posadzona w ubiegłym roku dla uczczenia jubileuszu grodu nad Czarną.
Groźny pożar w centrum Osieka. W środę w godzinach popołudniowych na parkingu w centrum miasta zapalił się samochód osobowy.
W wieku 63 lat zmarł Marek Chyla, wieloletni radny Rady Powiatu w Staszowie. Pogrzeb samorządowca odbędzie się w najbliższą sobotę.
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w środę w miejscowości Strzegomek (gm. Rytwiany) w powiecie staszowskim.

OSTATNIE KOMENTARZE