43-latek z Tarnobrzega ukrywał się od 3 lat. Wpadł, gdy... jechał rowerem po zakupy - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

43-latek z Tarnobrzega ukrywał się od 3 lat. Wpadł, gdy… jechał rowerem po zakupy

0

43-letni mężczyzna poszukiwany listem gończym został zatrzymany przez tarnobrzeskich policjantów. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2019 roku. Wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy rowerem wybrał się po zakupy. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 1,5 roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzili poszukiwania 43-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Z informacji, jakie posiadali policjanci wynikało, że mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wydał za nim list gończy jesienią 2021 r (ukrywał się od 2019 roku).

Zobacz także:
Dziś Mc Donald’s w Tarnobrzegu w ciągu dnia. Pracuje tam ekipa filmowa [zdjęcia]

Funkcjonariusze szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania. We wtorek zatrzymali mężczyznę na jednej z ulic Tarnobrzega, gdy jechał rowerem po zakupy.

Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 1,5 roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.