Bogusław Kobyłecki już nie szefuje Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Bogusław Kobyłecki już nie szefuje Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

0

Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A została bez prezesa. Szefujący jej Bogusław Kobyłecki złożył rezygnację z funkcji. Na razie zastępuje go para prokurentów.

TARR S.A jest spółką, w której większościowym akcjonariuszem jest miasto Tarnobrzeg. Bogusław Kobyłecki rządził agencją od 2018 roku. Niedawno został wybrany prezesem na kolejną kadencję. W ostatnich dniach okazało się, że B. Kobyłecki wystartował w konkursie na prezesa Zakładu Mechanicznego „Siarkopol” i wygrał go. W tej sytuacji złożył rezygnację z prezesury w TARR S.A.

 – Prezydent otrzymał formalną rezygnację prezesa Kobyłeckiego i została ona przyjęta. Nie jestem na razie w stanie określić, kiedy zostanie wybrany nowy prezes TARR. Agencja pracuje normalnie, nie ma problemu braku zarządzających, bowiem główna księgowa, pani Marzena Hynowska jest jednocześnie prokurentem spółki. Dodatkowo, po rezygnacji prezesa B. Kobyłeckiego, został mianowany drugi prokurent, Sebastian Pawlos. Oni poprowadzą TARR do czasu wyboru nowego prezesa – informuje Wojciech Lis, rzecznik prasowy prezydenta Tarnobrzega.

Fot. Materiały TARR

Zostaw odpowiedź