Były prezydent Tarnobrzega opuścił więzienie! - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Były prezydent Tarnobrzega opuścił więzienie!

1

Były prezydent Tarnobrzega i były radny Grzegorz Kiełb zakończył odbywanie kary i opuścił więzienie.

Witajcie ponownie po 203 dniach. Trochę więcej siwych włosów i kilkanaście kilogramów mniej ale daję radę – napisał na swojej stronie na Facebooku, pod zdjęciem z żoną i synem. I spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony wielu tarnobrzeżan. W ciągu godziny od publikacji wpis ten polubiło ponad 300 osób. Kilkadziesiąt napisało komentarz świadczący o tym, że cieszą się z powrotu G. Kiełba na wolność. 

Były prezydent w październiku minionego roku został prawomocnie skazany za przyjęcia łapówki i usłyszał wyrok 16 miesięcy więzienia. Grzegorz Kiełb w żadnym momencie procesu nie przyznał się do winy. Przekonywał, że padł ofiarą intrygi, a pieniądze, które otrzymał od byłego radnego były pożyczką na kampanię wyborczą, a nie łapówką. Gdy sąd drugiej instancji podtrzymał wyrok skazujący mówił:

– Nie zamierzam kombinować, chcę, żeby to wszystko się wreszcie skończyło. Czekam na wezwanie do odbycia kary i stawię się w więzieniu. Jest mi niezmiernie przykro, wyrok uważam za bardzo niesprawiedliwy, ale trudno. Wiem, czego się mogę spodziewać, chce to mieć za sobą i wrócić do normalnego życia – powiedział Tygodnikowi Nadwiślańskiemu Grzegorz Kiełb.

Zobacz także:
– Wisła przybiera. W Sandomierzu osiągnęła już stan ostrzegawczy
– Alarm w całym Podkarpaciu. W Tarnobrzegu podnosi się poziom wody na Wiśle [zdjęcia]
– Stalowa Wola. Błonia przy rzece San zostaną dziś zalane. Zakaz wejścia

Fot. print screen FB Grzegorz Kiełb

Witajcie ponownie po 203 dniach. Trochę więcej siwych włosów i kilkanaście kilogramów mniej ale daję radę.

Opublikowany przez Grzegorza Kiełba Czwartek, 25 czerwca 2020

Udostępnij

Jeden komentarz