Cezary Kucharski zabrał głos po wybudzeniu ze śpiączki! - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Cezary Kucharski zabrał głos po wybudzeniu ze śpiączki!

0

Po miesiącu od informacji o złym stanie zdrowia, Cezary Kucharski zabrał głos. Były piłkarz reprezentacji Polski, Legi Warszawa, a także Siarki Tarnobrzeg zamieścił wpis na Twitterze.

Przypomnijmy, że 14 lutego w mediach pojawiły się informacje o złym stanie zdrowia Cezarego Kucharskiego. Według przekazów, były piłkarz w hiszpańskim szpitalu walczył o życie i przebywał w śpiączce farmakologicznej.

„Dochodzą mnie wieści, że Cezary Kucharski znajduje się w bardzo ciężkim stanie. Zawsze był waleczny, więc mam nadzieję, że i tym razem nie odpuści” – pisał wówczas na Twitterze Krzysztof Stanowski.

Zobacz także:
Łukasz Bereta nie jest już trenerem Stali Stalowa Wola!

17-krotny reprezentant Polski miał mieć problemy zdrowotne z płucami. Kilka dni temu pojawiły się dobre informacje o tym, że Cezary Kucharski został wybudzony ze śpiączki. Potwierdził je jego przyjaciel Roman Kosecki.

Teraz grający w latach 1990-1994 w barwach Siarki Tarnobrzeg piłkarz sam pierwszy raz od pierwszych niepokojących informacji zabrał głos w mediach społecznościowych. „Jest ciężko, ale dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” – napisał wczoraj wieczorem na Twitterze Cezary Kucharski.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.