Chrystus z Jadachów w Faktach TVN! [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Chrystus z Jadachów w Faktach TVN! [zdjęcia]

9
1 z 5

We wtorkowym wydaniu Faktów TVN pokazano reportaż nakręcony w Jadachach (gmina Nowa Dęba), gdzie na jedynym z podwórek można od niedawna podziwiać kopię statuy Chrystusa Zbawiciela z Rio de Janeiro. Poniżej możecie zobaczyć kilka kadrów z programu, a także link do materiału wideo.

Temat ten niedawno gościł na pierwszej stronie Tygodnika Nadwiślańskiego. Po tym zainteresowali się nim dziennikarze Faktu oraz Wydarzeń telewizji Polsat. Pisaliśmy o tym tutaj: Chrystus z Rio w Jadachach w “Wydarzeniach” Polsatu [zdjęcia]

Teraz dziełami pana Zbigniewa Rębisza z Jadachów (na jego podwórku stoi też Statua Wolności oraz Wieży Eiffela) zainteresowała się telewizja TVN. I super! Jest tylko jeden mały zgrzyt – dziennikarze Faktów przekręcili nazwisko pana Zbigniewa, nazywając go… panem Ziębiszem. Poniżej możecie zobaczyć kilka kadrów z programu.

Zobacz także:

– Zobacz materiał o Chrystusie z Jadachów w Faktach TVN! [wideo]

Chrystus z Jadachów w Faktach TVN Chrystus z Jadachów Chrystus Fakty TVN

1 z 5
Udostępnij

9 komentarzy

 1. Tak plujecie na ten TVN swoim pisowsko – katolickim jadem, a tak naprawdę to patrzycie na wiadomości tej stacji bo powiedzą zawsze coś, co reżimowa i wytrwała telewizja przed wami ukryje.

 2. … jest z nami. Wszak Donalduś się „przebranżowił” i stwierdził, że przecież jesteśmy chrześcijanami. Nawrócił się chłopina po powrocie z Brukselki?

  • Słońce Polsatu na

   Taka prawda że nawet nazwiska poprawnie napisać nie umią taka prawda tej „najlepszej” stacji TV HA TFU

  • po twoim języku polskim od razu widać że TV z włączoną tą stacją, jest u ciebie członkiem rodziny… Ze wskazaniem na słowo – członek…

  • Polonista amator na

   Nie zaśmiecaj forum takim niepoprawnym językiem. Dbaj o soczystą mowę ojczystą.

  • Pisz po polsku. Nie chwal się wszystkim że jesteś członkiem pis. Ze wskazaniem na słowo – członek…