Dziś w godzinach porannych doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego. W Zabrniu Górnym (gm. Grębów) doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
W czwartek, 24 czerwca, o godzinie 7:38 tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w Zabrniu Górnym (powiat. tarnobrzeski) z udziałem dwóch pojazdów marki Opel.
- Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 34-letni mężczyzna kierujący oplem astrą, jadąc trasą od Stalowej Woli w kierunku Trześni, podczas wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu, który skręcał na posesję, zderzył się czołowo z oplem nadjeżdżającym z naprzeciwka - informuje rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu, podinspektor Beata Jędrzejewska - Wrona.
| Zobacz także: - Chciała uratować swoje pieniądze przed kradzieżą. Straciła 20 tys. złotych |
Prawidłowo poruszającym się pojazdem marki Opel kierował 43-letni mężczyzna wraz z 39-letnim pasażerem. Obojgu udzielona została na miejscu pomoc, natomiast sprawca zdarzenia nie uskarżał się na żadne dolegliwości.
Na miejscu obecnie pracują strażacy z JRG Tarnobrzeg oraz druhowie OSP Sokolniki, a także służby policyjne w obecności prokuratora. Wyjaśniane są okoliczności i dokładny przebieg zdarzenia.
Fot. Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu
Fot. Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu
Fot. Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emocje na spotkaniu w Stalach koło Tarnobrzega
Pewnie ktoś dostał w łapę i tyle
Prawda
13:31, 2026-05-19
Emocje na spotkaniu w Stalach koło Tarnobrzega
Mieszkańcy kupili działki dokładnie w miejscu w którym wcześniej przebiegał rurociąg, bo były tanie. Wiedzieli dokładnie jakie jest przeznaczenie sąsiednich terenów. W planie zagospodarowania jest przemysł. To gdzie te firmy mają się lokować? Stop krzykaczom. Robić swoje i nie przejmować się. A Pani wicewójt też dobra - radni przegłosowali - a radni zawsze zgadzają się z wójtem w 100%. Jeszcze chyba nie było głosowania, w którym ktoś się wyłamał i zagłosował niezgodnie ze stanowiskiem wójta.
ło matko
13:04, 2026-05-19
Emocje na spotkaniu w Stalach koło Tarnobrzega
nie rozumiem czemu na terenie po kopalni ma nie być smołowni?........hmmmmm............. aaaaaaaaa..... już wiem bo towarzystwo pokupiło sobie działeczek za pół ceny majac taki sprytny plan na budowe domów i pozniejszą odsprzedaż za krocie. To tak jak inni tacy sprytni pokupili działki w sąsiedztwie strzelnicy (która tam od lat funkcjonuje) a pozniej placz że głośno, że strzelaja. No najważniejszy jest spryt a region niech będzie obrośnięty lasami bez firm, bez przemysłu bez żadnych perspektyw i możliwości.
antyrozwojowiec
10:05, 2026-05-19
Przebudowa pływalni na finiszu
nie w temacie ale sprawa ciągle aktualna w Sandomierzu ostatnio jest wysyp wspólnych imprez Starosty i burmiszcza uświetniających sukcesy sandomierzan w których nie mieli żadnego udziału , sprawy na które mają wpływ nie interesują ich proponuję obu wspólną sesję zdjęciową w chwastach które zaglądają do okien Zakładu Opiekuńczo Leczniczego bo widać brak gospodarza a przy okazji będzie reklama EKO
xxxx
08:58, 2026-05-19